EPIDEMIOLOGIA, DIAGNOSTYKA I LECZENIE NIEDROBNOKOMÓRKOWEGO RAKA PŁUCA
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na webinarium: Epidemiologia, diagnostyka i leczenie niedrobnokomórkowego raka płuca, które odbędzie się w dniu 29 września br.

Konferencja ma na celu omówienie i przedyskutowanie tematu raka płuca z punktu widzenia wielu specjalistów. Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość wysłuchać i porozmawiać z epidemiologiem, klinicystą, biologiem molekularnym, patologiem oraz chirurgiem onkologiem.

Warsztaty zostaną zrealizowaną w formie webinarium. Spotkanie odbędzie się na platformie, umożliwiającej wysłuchanie wykładów, uczestnictwie w warsztatach oraz czynnym udział w dyskusji.

Najbliższa konferencja jest przygotowana dla zainteresowanych z Warszawy.

Program naukowy
O tym rozmawiamy i dyskutujemy
Organizator
Grant edukacyjny
Szkolenie jest finansowane z grantu edukacyjnego przekazanego przez firmę Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o
Dlaczego warto dołączyć do uczestników?
Webinarium to interaktywny panel wymiany informacji on-line
TERMIN

29 września 2020. Początek transmisji od godziny: 18.00

Miejsce

Dowolne urządzenie mobilne. Komputer, laptop, tablet, telefon.

INTERAKCJA

Weź udział w dyskusji i zadaj pytanie poprzez czat.

Rejestracja

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Informacje techniczne

Wymagania techniczne
Warunkiem wzięcia udziału w webinarium jest rejestracja poprzez formularz.
Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
Wymagania przeglądarki internetowej: optymalną formą jest korzystanie z najaktualniejszych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera.
Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik. Podczas transmisji obraz jak i dźwięk dostosują się automatycznie do rozdzielczości Full HD 1080p. Istnieje możliwość ustawienia jakości ręcznie poprzez ikonkę na pasku playera Vimeo.
Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 6 Mbps (megabity/s) i więcej. Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie www.speedtest.net

Regulamin
Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail oraz numer telefonu link do transmisji na platformie Vimeo. Dodatkowa rejestracja nie będzie wymagana
Zaproszenie z linkiem do transmisji zostanie wysłane na 2 dniprzed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz sms.
Tylko zarejestrowany uczestnik ma dostęp do transmisji.

Informacja prawna
Organizator i wykładowcy nie zezwalają na nagrywanie webinarium przez uczestników. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych w zakresie ochrony wizerunku oraz kodeksu cywilnego w zakresie ochrony dóbr osobistych. Art. 81 ustawy o prawie autorskim stanowi, że rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. Każda forma nagrania i publikowania webinarium, w tym wizerunku prowadzących spotka się z konsekwencjami prawnymi.

Formularz rejestracyjny
Zarejestruj się na webinarium 29.09.2020
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alfakonferencje s.c. na potrzeby organizacji webinarium: Epidemiologia, diagnostyka i leczenie niedrobnokomórkowego raka płuca, które odbędzie się w dniu 29.09.2020, w zakresie niezbędnym do jego organizacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej – w zakresie organizowanych przez Alfakonferencje s.c. konferencji, szkoleń, webinariów i wydarzeń szkoleniowo-naukowych – za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r poz. 1030 z poźn. zm.).

Pozostajemy do dyspozycji